Parasole ogrodowe duże

Parasole ogrodowe duże i małe, w szerokiej palecie kolorów i o różnych kształtach!

Oferta parasoli ogrodowych dużych i w mniejszych rozmiarach spotyka się z największym zainteresowaniem naszych klientów. To produkty uniwersalne i ponadczasowe, są znane człowiekowi od wieków. Na przestrzeni lat zmieniła się jednak ich konstrukcja, w ich produkcji wykorzystuje się nowoczesną, zaawansowaną technologię, a także wyższej jakości materiały, które wydłużają ich żywotność. Producent parasoli ogrodowych dużych Perfecta proponuje wybór parasoli okrągłych i kwadratowych o różnej średnicy. Szczególnie parasole ogrodowe duże mają duże grono zwolenników, co jest uwarunkowane ich zdolnością do zacienienia niekiedy nawet całej powierzchni tarasu czy balkonu.

Producent parasoli ogrodowych radzi, jak wybrać najlepszy parasol do ogrodu i na taras

Parasol ogrodowy ma przede wszystkim zapewnić ochronę przed słońcem. W upalne dni to on zapewnia nam przyjemny cień, w którym możemy odpocząć od ekstremalnie wysokich temperatur. To jednak nie jedyna jego funkcja. Producent parasoli ogrodowych zwraca również uwagę na to, że parasol powinien zapewnić ochronę podczas letnich krótkotrwałych opadów. To powoduje, że należy wybrać taki, który został wykonany ze specjalnej tkaniny – nie powinna nasiąkać wodą i zmieniać swojego koloru na skutek oddziaływania na materiał promieni UV. Według producenta parasoli ogrodowych najlepszym materiałem jest taki, który nie przepuszcza promieni słonecznych, a także jest wodoodporny i co równie ważne – wytrzymały. Ta ostatnia cecha przyczynia się do zmniejszenia ryzyka rozdarcia przy większym wietrze. Stelaż parasola powinien być wykonany z aluminium, który jest lekki, ale bardzo solidny i świetnie sprawdzi się w środowisku zewnętrznym.

Przy wyborze należy także uwzględnić wielkość czaszy. Parasol ogrodowy duży stanowi doskonały wybór dla tych, którzy posiadają taras o większej powierzchni lub chcą w ogrodzie stworzyć miejsce do odpoczynku dla całej rodziny. Mniejszy może posłużyć Ci do zacienienia balkonu lub ochrony przed słońcem w przypadku basenu dla dzieci.

Produkty od producenta parasoli ogrodowych różnią się wielkością, ale też kształtem. Możesz zdecydować się na parasol okrągły lub kwadratowy. To Ty decydujesz o kolorze czaszy, a także możesz zostać projektantem własnego parasola, ponieważ na materiał nanosimy dowolny nadruk. Parasole ogrodowe duże to także oferta dla firm, restauracji, barów, kawiarni i hoteli. Parasol jest nie tylko praktycznym wyposażeniem ogrodu i tarasu, a także efektowną reklamą.

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 533 547 739
Call Now Button
Bezpłatny pomiar