Parasole kwadratowe

Minimalizm w geometrycznym kształcie – nowoczesność we współczesnych aranżacjach objawia się minimalizmem i prostotą. We wnętrzach, jak też przestrzeni ogrodowej dominują geometryczne kształty oraz oszczędność dekoracji. Ważna jest przejrzystość formy, która bardzo często obnaża wszelkie niedoskonałości poszczególnych elementów. Kierując się zasada geometrii i analizując oczekiwania naszych klientów, stworzyliśmy ofertę parasoli kwadratowych.

Do użytku prywatnego i publicznego, jako ochrona przed słońcem i deszczem oraz praktyczna reklama. Parasole kwadratowe mają różne rozmiary, są dostępne w szerokiej palecie kolorów i wzorów. Na parasole kwadratowe reklamowe nadruk nanosimy, wykorzystując technologię termosublimacji, aby idealnie odwzorować kolory i zapewnić wzmożoną odporność tkaniny na wpływ czynników zewnętrznych. Stelaż wykonany jest z lekkiego aluminium i pomalowany metodą proszkową na biało. Parasole są łatwe w użytkowaniu, ich rozkładanie i składanie nie sprawia problemów. Posiadają uniwersalny charakter, można je wykorzystać w ogrodzie i na tarasie, a także w restauracji, barze, pubie, kawiarni, podczas festynów i eventów.

Geometria była jednym z elementów, które stosowano w sztuce XX wieku. Kwadratowe formy w sposób szczególny upodobali sobie kubiści, wykorzystując je w architekturze i aranżacji wnętrz. Idea tamtych czasów powróciła i jest obecna w sztuce nowoczesnej. Koncepcja ta widoczna jest także w ogrodach i aranżacji tarasów, w których coraz częściej spotkamy parasole kwadratowe.

Nawiązują do konstruktywizmu, minimalistycznego designu, przejrzystej i czystej formy. Parasol kwadratowy doskonale prezentuje się przy modernistycznej architekturze, budynkach z elewacją w kolorze szarym, białym oraz beżowym, wszędzie tam, gdzie konstrukcja powstała z geometrycznych figur. Podkreśla surowy charakter architektury i idealnie wpisuje się w koncepcję nowoczesnego designu.

Parasol kwadratowy jako forma reklamy

Na parasole nanosimy dowolny nadruk, dzięki czemu realizujemy unikalne projekty naszych klientów. To oferta skierowana do właścicieli ogrodów i tarasów, ale też restauracji, kawiarni, hoteli i barów. Materiał, z którego wykonane są parasole kwadratowe jest odporny na wpływ czynników zewnętrznych, zachowuje swój intensywny kolor i estetyczny wygląd. Oferujemy parasole w różnych rozmiarach i szerokiej palecie barw, z wygodnym systemem otwierania, jak i efektowną falbanką.

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 533 547 739
Call Now Button
Bezpłatny pomiar